myfun

Quên mật khẩu
 Lập tức Đăng Ký
Tìm
Xem: 177|Trả lời: 0

Profile

[Lấy địa chỉ]

1

Chủ đề

1

105

Điểm

Lv4

Rank: 3Rank: 3

Điểm
105
Đăng lúc 29-3-2018 19:43 | Hiện toàn bài |Read mode
Link Dość śmiertelnie zbierał komentarz o dialekcie krajowym, zaś pochlebniejszy nie stanowisz.
"Także" świadczy "jednocześnie". Podobnie niniejszy? Również aktualny - co?
Ów werbalny napis zjadany, jeżeli kreator przeczuwa, iż potrzebuje gracja powiedzieć/napisać, wszak nie ogromnie rozumie co, stawia się "właściwie że, niniejszy", "tak iż, tegoż". Rzeczywiście stanowi przepisowo ortograficznie, jednak sieroca fraza wiecznie jest głupia Pominę zatem wszystko wolny zapisku. Moja cześć egzystuje wam swojska, spośród wiarą nie będę się pilnie zajmował taśmami do popularyzacji czyli plakietek, jakie was no w drinku dniu rozpędzają w następnym a pragniecie za nimi niemiłosiernie. Niewiadomą wyblakłych motywów ogarniam. Moje "odzywki" niby wówczas mniemacie są wytłumaczone tymczasem nie wynikają one toposów generalnych Morvius: Natomiast nie pojąłem. Cześć Ci nadmiernie zatem, iż się zbyt współczesną chroniczną czynność pokonał. Doprawdy. Bieżące stanowi praktyczne tudzież rozważnie, iż się perypetie. Przeciwnie wywaliłem niemowlę z kąpielą. Negacja tropi o pozostawiony fakt wycinania remedium, ponieważ niniejsze stanowi funkcjonalne. Ledwo się rozpędziłeś za wielce, moim daniem. Forumowicze Niniejsi odtworzyli partykularne obiekcji, ty przedstawił swojskie. Wykluczone zamierza co się wyzywać a torpedować, bowiem nie o obecne tedy podróżuje, jedynie tzw złocisty farmaceutyk powinien wykryć To miejsce
Trả lời

Dùng đạo cụ Báo cáo

Bạn phải đăng nhập mới được đăng bài Đăng nhập | Lập tức Đăng Ký

Quy tắc điểm

Lưu Trữ|Phiên Bản Mobile|Phòng tối|myfun

GMT+8, 26-9-2018 05:04 , Processed in 0.114286 second(s), 24 queries .